0

Jane Snaith

Sotsiaaltöötaja ja nõustaja
Vastuvõtt kokkuleppel

TUGIGRUPID KOOLITUSED

Tutvustus

Olen MTÜ Igale Lapsele Pere eestvedaja ja ühingu juhatuse liige aastast 2012. Aastatel 2015-2019 olen viinud läbi koolitusi ja teemapäevi kiindumusteooria käsitlusest lapse arengut toetava keskkonna loomisel üle terve Eesti. Lisaks on minu poolt tõlgitud ja toimetanud USA lastepsühhiaatri B.Perry raamatu “Poiss, keda kasvatati nagu koera”, Kim Goldingu “Sild üle rahutu vee. Jutustused, mis aitavad leida tee traumeeritud lase südamesse”, Dan Hughesi “8 nurgakivi parimate suhete vundamendis” ja Nicola Marshalli „Kiindumussuhe. Käsiraamat õpetajatele“, samuti olen toimetanud raamatu N. P. Rygaardi “Kiindumushäirega laps. Praktilise teraapia käsiraamat”, nii eesti kui venekeelset väljaannet ja Marek Wnuki ja Uliana Dolyniaki „Töö traumeeritud lastega“.

Kasuvanemana on mul kogemus 2 pikaajalise paigutuse ja 5 lühiajalise paigutusega lapsega, kellest peres pikemalt kasvanud kasulastest on mõlemad juba täisealiseks kasvanud. Bioloogilisi lapsi on mul 2, samuti täisealised.

2018 – 2020 läbin Tallinna ülikoolis sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistriõpet. Täiendõppena olen läbinud Tartu Ülikooli e-õppe kursused nii nõustamise ja psühhoteraapia alustest kui eneseanalüüsist, kuulanud TÜ psühholoogia magistri ettevalmistusloenguid, 2016 – 2018 läbisin DDP (Dyadic Developmental Psychotherapy) põhikursused, 2019 sain Trauma Competent Care programmi (TCU Child Development Institute /USA/) koolitaja väljaõppe.

Teenused

  • Sotsiaaltöötaja
    50 eurot /seanss
  • Tugigrupp „Hooliv kiindumussuhe“
    12 eurot / kord

Võta ühendust!