0

Teenusest

Menüü analüüs, tagasiside, soovitused tervislikuks toitumiseks. Esmasel kohtumisel olukorra ja tervisliku seisundi kaardistamine, pöördumise pōhjuse arutelu, vajadusel suunamine edasi teise spetsialisti poole. Sihtgrupp teismelised ja täiskasvanud.

Kui tunned, et hoolimata kalorite lugemisest ja väikestest toiduportsjonitest sinu kehakaal ei taha kuidagi langeda vōi vaevavad sind probleemid enesetunde, seedimise, naha jms osas, siis tasuks uurida enda toidutalumatust. Kui inimese organism ei tule teatud toiduainete seedimisega toime, siis vastab immuunsüsteem sellele antikehade tootmisega. Selline tegevus koormab organismi ja toob kaasa terve hulga terviseprobleeme. Toidutalumatuse test (Cytolisa) toob välja tulemused 176 toiduaine kohta.

Testi saab osta toitumisnōustaja käest. Peale testi soetamist saab toitumisnōustaja käest saatekirja, et minna SYNLAB laborisse verd andma ( Veerenni tn 53 a / lisandub 4 € verevōtutasu). Testi tulemused saadetakse 15 tööpäeva jooksul krüpteerituna toitumisnōustajale, peale seda lepitakse kokku aeg tulemuste tōlgendamiseks.

Ajad:
E-R 9.00-17.00
(muudel aegadel erikokkuleppel)

  • Seanss/ 60 min
    40 eurot
  • Toidutalumatuse test
    230 eurot
VASTUVÕTU AJAD BRONEERI AEG

Juhendaja

    Toitumisnōustamine

    Võta ühendust!