0

8 nurgakivi parimate suhete vundamendis

25.00

See on raamat, mis toob kiindumusteooria põhitõed meie igapäevaellu. Pikaaegse kogemusega terapeut ja kiindumussuhte häirete spetsialist Daniel A. Hughes selgitab teadustöid lahti nii, et see on ühtviisi mõistetav  spetsialistidele ja tavalugejatele.

Kategooria:

Raamatu “8 nurgakivi parimate suhete vundamendis” autor on pikaaegse kogemusega terapeut ja koolitaja Daniel A. Hughes. See on raamat, mis toob kiindumusteooria põhitõed meie igapäevaellu.

Meie suhete olemuse, nende arenemise ning meie ja teiste ajude sünergia mõistmises on alanud revolutsioon. Seda valdkonda tuntakse kiindumusteooriana ja siiani on enamus tipptasemel teadmisi kirja pandud “teaduskeeles” ja suunatud neuroloogidele, psühholoogidele ning muudele erialaspetsialistidele. Selles raamatus selgitab pikaaegse kogemusega terapeut ja kiindumussuhte häirete spetsialist Daniel A. Hughes teadustöid lahti nii, et see on ühtviisi mõistetav  spetsialistidele ja tavalugejatele.

Kokkuvõte teooriast ja ajuteadusest, mis toetavad meie suutlikkust luua suhteid, näitab oskuslikult, kuidas meist võivad saada paremad sõbrad, abikaasad,õed-vennad ja lapsed. Kõigile, keda huvitab, kuidas arendada sisukaid uusi suhteid või kuidas süvendada ja rikastada olemasolevaid, on see raamat kõikehõlmav.

Raamatu hind 25 eurot.