0

Töö traumeeritud lastega

20.00

 Lihtne ja praktiline “Töö traumeeritud lastega” on originaalis ilmunud organisatsiooni koostööpartneri Marek Wnuk’i ja tema kolleegi Ulyana Dolyniak’i sulest. 

Kategooria:

Lihtne ja praktiline “Töö traumeeritud lastega” on originaalis ilmunud organisatsiooni koostööpartneri Marek Wnuk’i ja tema kolleegi Ulyana Dolyniak’i sulest. 

Marek Wnuk, Deutschsprachige Gesellschaft für Psychotraumatologie, sertifitseeritud traumapedagoog on spetsialiseerunud tööle teismeliste traumakogemusega noortega. Wnuk Koolitab kasuvanemaid, asenduskodude hooldajaid ja pedagooge Šveitsis, Poolas, Moldaavias, Ukrainas ja Valgevenes. On aastaid juhtinud Ukraina traumapedagoogika keskust, samuti tööd keeruliste noortega, eriti asendushoolduse noorte rehabiliteerimisprotsessis. 

Autorite lähenemine on väga praktiline, lihtne ja struktureeritud – ja see ongi peamine, mida selles töös tegelikult on vaja – hoolivus ja armastus peab käsikäes käima tugeva ja kandva töötahtega nende lastega ja emotsionaalse tugevusega. Katkiste laste katkiseid emotsioone peegeldada terveteks – selles peitub suur kunst ja mitte vähe missioonitunnet.

Raamatu hind 20 eurot.