0

Sild üle rahutu vee

20.00

Olles kujundlik, aga samas praktiline, avab Kim Goldingu “Sild üle rahutu vee” jutustuste kasutamise teraapilist potentsiaali töös traumeeritud lastega vanuses 4-16 eluaastat. Raamat sisaldab näidislugusid, samuti nõuandeid nende kohaldamiseks ja hindamatuid juhiseid lugude planeerimiseks.

Kategooria:

Kim Golding kirjutab sellest, kuidas me saame kasutada jutustusi, et lastega kontakti luua ning aidata neil taastuda traumast ja stressist.  Raamatu “Sild üle rahutu vee” muudavad ilmekaks 21 lugu, mis on loodud autori enda kliinilise töö praktikas laste ja peredega.

Olles kujundlik, aga samas praktiline, avab see raamat jutustuste kasutamise teraapilist potentsiaali töös traumeeritud lastega vanuses 4-16 eluaastat. Raamat sisaldab näidislugusid, samuti nõuandeid nende kohaldamiseks ja hindamatuid juhiseid lugude planeerimiseks.

“Sild üle rahutu vee” on täis loovaid ideid, kuidas on võimalik kasutada jutustusi teraapilises töös lastega nii nõustamisel, positiivse eluloo kujundamisel kui igapäevases elus laste kasvatamisel.

Raamatu hind 20 eurot.